Welcome to Advanced Technique
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Welcome to Advanced Technique

All about Counter-Strike
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 banc penal raw

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
M!H@!
Xp 6



Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 03/07/2009

banc penal raw Empty
MesajSubiect: banc penal raw   banc penal raw Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 3:02 pm

Intr-o benzinarie, un batranel isi alimenteaza masina, o 'Dacia 1300', foarte veche... La un moment dat, langa el opreste cu scrasnete de frane, o masina traznet, ultimul racnet, din care coboara Alinuta. Minunandu-se de bijuteria auto, batranelul nu se poate abtine si o intreba:
- Domnisoara, eu am lucrat 40 de ani intr-o banca si nu mi-am putut permite o asemenea masina!... Dumneata cu ce te ocupi?
La care, Alinuta raspunde sec:
- Pai, fac sex oral!
Batranelul, surprins de sinceritatea ei, clipeste, inghite in sec si intreaba iar:
- Adica iei m..e?
La care, Alinuta ii raspunde zambind:
- Nu, tataie, m..e ai luat mata, timp de 40 de ani!... Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil geek geek scratch scratch
Sus In jos
M0N$T3R
Xp 6



Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 03/07/2009

banc penal raw Empty
MesajSubiect: Re: banc penal raw   banc penal raw Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 6:52 pm

daaaa........foarte bun cel mai bun extra bun Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Sus In jos
 
banc penal raw
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to Advanced Technique :: ...:::Fun-Zone :::... :: Amuzament-
Mergi direct la: