Welcome to Advanced Technique
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Welcome to Advanced Technique

All about Counter-Strike
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cu respect pt 5 oameni

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
extr3m.ro
Xp 3



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 04/07/2009

cu respect pt 5 oameni Empty
MesajSubiect: cu respect pt 5 oameni   cu respect pt 5 oameni Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 12:20 am

Cateva cuvinte am sa zik la acest Clan d Kakat.....app in plm io bag pluginuri si alti fututi in cur de infectii dreaq modifik si isi scrie numele la pluginurile mele precum"DaNuT" futuva in gura d infecti dreaq ce sunteti si voi sunteti d cln pt toti infecti in bag plm in voi sin cln inafara d Overdose Mih@I FLORIN GOLD SI KPS RESTU SUNTETI NISTE INFECTI
si respect pt Sistem lideru la cln am uitat d el
Sus In jos
LoLz0r
Xp 0
Xp 0
LoLz0r


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 13/07/2009

cu respect pt 5 oameni Empty
MesajSubiect: Fut pe MaTaaa   cu respect pt 5 oameni Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 3:49 am

Mah o fut pe mata aia muista sami bei pulaaa cu mataaa noobule.
Sus In jos
extr3m.ro
Xp 3



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 04/07/2009

cu respect pt 5 oameni Empty
MesajSubiect: dndnndndndnd   cu respect pt 5 oameni Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 7:19 pm

ma lolzor d tn nam auzit pana acuma dak te crezi jignit atunci scz si respaect ...app mata ii buna raw a dreaq ce se fute
Sus In jos
Continut sponsorizat





cu respect pt 5 oameni Empty
MesajSubiect: Re: cu respect pt 5 oameni   cu respect pt 5 oameni Icon_minitime

Sus In jos
 
cu respect pt 5 oameni
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome to Advanced Technique :: ...::: Counter-Strike™ :::... :: Pluginuri :: AmxModx-
Mergi direct la: